• Klíč k bezpečí
  • Sejfy Yale

     

  • Klíč který myslí

Vítejte na stránkách společnosti Lock Systems s.r.o.

Jsme odborníky na prodej zámků, rozvorových zámků,vložek, kování, klíčů, autoklíčů (včetně čipových);zabýváme se realizací systémů generálního klíče,elektronickými a elektromotorickými vložkami a zámky. Zaměřujeme se jak na kvalitu nabízených produktů, tak na kvalitu péče o zákazníka. Proto u nás najdete pouzekvalitní a prověřené produkty významných výrobců

  • Jsme připraveni vám nabídnout řešení ochrany domova tak, abyste se cítili v bezpečí.

  • Firma LOCKSYSTEMS s.r.o. vznikla počátkem roku 2010,jako proficentrum společnosti FAB s.r.o.

  • Jen kvalita samotných výrobků nestačí - vždy rozhoduje kvalita služeb!

Elektronické přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy jsou velmi efektivním nástrojem pro elektronickou kontrolu vstupu do objektů, místností, vjezdů do garáží, parkovišť, průjezdů vrátnicí a identifikaci osob.

Mechatronické vložky

Elektromechanický uzamykací systém s integrovanými moderními komunikačními a softwarovými technologiemi přináší novou, vysokou úroveň zabezpečení.  Systém lze použít u nových realizací nebo i ve stávajících objektech.

Systémy generálního klíče

Systém generálního klíče umožňuje jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň Vám dá možnost určit a kontrolovat osoby, které mohou do jednotlivých objektů či místností vstupovat.

Autoklíče

Vyrábíme klíče, autoklíče a motoklíče kopírováním nebo na elektronických strojích dle zadání kódu klíče.V případě ztráty klíčů jsme schopni zhotovit klíče i podle zámků.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře vás ochrání před možným nebezpečím. Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor.

Samozamykací zámky

Jsou vhodné do všech dveří, které byste měli zamykat. Stačí jen za sebou zavřít a je vždy zamčeno. Zvenku stále zamčeno, zevnitř stále odemčeno (paniková funkce), jednoduchá montáž.