Systémy generálního klíče

Zbavte se těžkého svazku klíčů

Hlavní vchod, vedlejší vchod, kancelář, brána, vjezd do garáže... ke každým dveřím potřebujete jeden klíč a za chvíli je z pár klíčů objemný svazek, který už se nevejde ani do kapsy. Velké svazky klíčů, ať už od domova nebo ve firmě jsou nejen nepohodlné, ale také nepraktické, pokud se snažíte udržet si přehled, kdo má klíč od kterých dveří. Zvláště ve firmách a v různých organizacích nastává také další problém - abyste zajistili přístup do všech prostor objektu, potřebujete spoustu klíčů. Ty ale nemusí být vždy po ruce a v případě požáru nebo jiných nenadálých událostí tak může dojít ke zbytečným škodám na majetku.

Máme pro Vás řešení: vytvoříme Vám systém generálního a hlavního klíče na míru pro libovolný objekt (nebo i skupinu objektů) a všechny dveře pak budete moct otevírat jedním klíčem. To samozřejmě platí i pro všechny ostatní uživatele - například zaměstnance ve Vaší firmě. Systém může vypadat třeba tak, že ředitel či správce dostane generální klíč, se kterým odemkne všechny dveře v objektu. Všichni zaměstnanci dostanou také po jednom klíči, se kterým odemknou hlavní vchod, vstupy do společných prostor a vstup do své kanceláře nebo na své pracoviště - ale samozřejmě už ne na pracoviště někoho jiného. Vedoucí jednotlivých úseků pak mohou mít hlavní klíč, který odemkne všechny dveře v příslušném úseku.

Systémy generálního klíče: jeden klíč, větší pohodlí, menší náklady

Systémy generálního klíče jsou velice flexibilní a lze je vytvořit v libovolném rozsahu od jednotek nebo desítek až po stovky dveří. Díky variabilnímu provedení zamykacích vložek lze do takového zamykacího systému začlenit nejen nejrůznější typy dveří, vrat a bran, ale i nábytkové, visací, přídavné či dokonce okenní zámky. Stejným klíčem tak můžete odemykat také přídavné dveřní zámky, skříňky, zásuvky, kontejnery, okenní kliky... zkrátka téměř cokoliv, co je uzamykatelné na klíč.

Systémy generálního klíče jsou ideální pro podniky, kancelářské prostory, administrativní budovy, průmyslové objekty, školy, nemocnice, hotely, úřady a řadu dalších objektů. Vytvoříme pro Vás rozsáhlý zamykací systém firemního komplexu i systém pro menší počet osob, třeba v obytném domě.

Jaké jsou hlavní výhody systémů generálního klíče?

 • Praktické a pohodlné: Nemusíte s sebou neustále přenášet těžký svazek klíčů a pak v něm pracně hledat klíč, který právě potřebujete. Místo toho pohodlně odemknete vše jedním klíčem, který bez problémů dáte do kapsy.
 • Úspora nákladů: Tím, že každá osoba používá pouze jeden klíč, značně zredukujete náklady na výrobu klíčů, zvláště u větších zamykacích systémů.
 • Vysoká bezpečnost: Pro výrobu systémů generálního klíče používáme pouze kvalitní zamykací vložky s bezpečnostní certifikací, která je zárukou vysoké odolnosti vložky proti napadení. Díky menšímu počtu klíčů si také snáze udržíte přehled o jednotlivých klíčích a o tom, kdo má který klíč. Generální klíč Vám pak zaručí bezproblémový přístup do všech částí objektu a pomůže tak předejít škodám na majetku v případě nenadálých událostí, jako je požár, a nebo tyto škody výrazně omezit.

 

Certifikované bezpečnostní vložky STAR a CISA

Systémy generálního klíče vyrábíme z vysoce kvalitních a v praxi prověřených vložek značek STAR a CISA. STAR je naše vlastní řada produktů, která je velmi oblíbená pro svou příznivou cenu a zároveň velmi dobrou kvalitu. Alternativou jsou pak vložky od italské společnosti CISA, která je největším evropským výrobcem zamykacích vložek. Pro všechny uvedené vložky provádíme opravy a kompletní servis.

Bezpečnostní vložka STAR 100S TM

STAR 100S TM je vlajkovou lodí našich zamykacích systémů. Díky své konstrukci umožňuje velké množství kombinací klíče a ideálně se tak hodí i pro rozsáhlé systémy generálního klíče. Vložka nabízí velmi vysokou ochranu před vloupáním - má certifikaci pro 3., při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem dokonce pro 4., tedy nejvyšší bezpečnostní třídu. Unikátní profil klíče zaručuje, že klíče k této vložce mohou vyrábět pouze autorizovaní klíčaři. Nehrozí tak riziko, že by si někdo neoprávněně pořídil kopii klíče. Klíče této vložky se vyznačují unikátním trojúhelníkovým tvarem hlavy.

 

 • Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu, při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem pro 4. bezpečnostní třídu
 • Ochrana proti vyhmatání
 • 5stavítková vložka s bočními profilovými piny
 • Právní ochrana (trademark) profilu a hlavy klíče
 • Dostupná v různých rozměrech jako oboustranná vložka, půlvložka, vložka s knoflíkem, vložka přídavného zámku, nábytkového zámku nebo visací zámek

Bezpečnostní vložka STAR 70S

Pokud hledáte cenově dostupný zamykací systém, pak je vložka STAR 70S pro Vás tou pravou volbou. Vložka má 3. bezpečnostní třídu, která zajistí spolehlivou ochranu před většinou i zkušenějších zlodějů. Je dostupná v řadě rozměrů a provedení, takže se hodí pro každé dveře i do řady speciálních typů zámků.

 

 • Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu
 • Ochrana proti vyhmatání
 • Dostupná v různých rozměrech jako oboustranná vložka, půlvložka, vložka s knoflíkem, vložka přídavného zámku, nábytkového zámku nebo visací zámek
 • Kromě standardního povrchu nikl možnost provedení také v černé barvě - skvělá varianta pro perfektní sladění s moderními interiéry

Bezpečnostní vložka CISA C3000

Další často využívanou možností pro systémy generálního klíče je vložka CISA C3000. Podobně jako STAR 100S, i tato vložka má certifikaci pro 3. bezpečnostní třída, v kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem pak pro 4. bezpečnostní třídu. Má také patentovou a právní ochranu profilu klíče proti neoprávněnému kopírování a je vybavena ochranou proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu.

 

 • Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu, při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem pro 4. bezpečnostní třídu
 • Ochrana proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu
 • 6stavítková vložka
 • Patentová a právní ochrana profilu klíče
 • Dostupná v různých rozměrech jako oboustranná vložka, půlvložka, vložka s knoflíkem, vložka přídavného zámku nebo visací zámek

Bezpečnostní vložka CISA AP4 S

Pokud chcete maximální bezpečnost a špičkovou ochranu, pak vsaďte na vložku CISA AP4 S. Tato vložka má (i bez kování s překrytem) certifikát 4. bezpečnostní třídy a nabízí tak nejvyšší dostupnou odolnost proti vloupání. Klíč má patentovou i právní ochranu před neoprávněným kopírováním a vložka má speciální konstrukci odolnou vůči vyhmatání, odvrtání, bumpingu a navíc také rozlomení. Systém dvanácti stavítek ve třech úrovních umožňuje přes 40 milionů různých kombinací - což je zcela dostačující i pro nejrozsáhlejší zamykací systémy. Vložka je typická unikátní hlavou klíče s vyměnitelnou barevnou výplní (na výběr 15 barev), což usnadňuje odlišení jednotlivých klíčů v rámci systému.

 

 • Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu
 • Ochrana proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu a rozlomení
 • 12stavítková vložka (6 aktivních, 5 pasivních a 1 patentované stavítko)
 • Dostupná v různých rozměrech jako oboustranná vložka, půlvložka, vložka s knoflíkem, vložka přídavného zámku nebo visací zámek